Optické kabely

Výsledky: 3 916
Zvolit Obrázek Č. dílu Výr. Popis Technické informace Dostupnost Stanovení ceny (CZK)Filtrovat výsledky v tabulce podle jednotkové ceny na základě zvoleného množství. Množství RoHS Typ Délka kabelu Počet vláken Průměr vlákna Typ vlákna Materiál izolace Barva izolace Třída hořlavosti Funkce Aplikace Jmenovitá rychlost Série
Molex Optické kabely Polymicro Opt Fiber High -OH UV 200um 990Na skladě
Minimum: 10
Vícenásobek: 10

200 um POF 106800
Broadcom / Avago Optické kabely Halogene-free POF Duplex, 500m 2Na skladě
5Očekávané 30.12.2024 .
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Duplex POF
Broadcom / Avago Optické kabely Sensor Fiber 500m Transparent 4Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Diffuse Reflective; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 1 m; Right-Angle, Thread M6; Standard Bend Radius 25 mm, Flex Relief; Free Cut; Vantage Line 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Diffuse Reflective; Core Dia.: 0.5 mm; Fiber Length 1 m; Thread M4; Flex Relief; Free Cut; Vantage Line 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 2 m; Thread M4; Stainless Monocoil; 25 mm Bend Radius; Vantage Line 4Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Diffuse Reflective; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 2 m; Angle, Thread; Free cut 1Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber; Opposed; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 2 m; Tight Angle; Thread M4; High Flex 2 mm Bend Radius; Flex Relief; Free cut; Vantage Line 1Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Diffuse Reflective; Core Dia.: 0.5 mm & 9 x 0.25 mm; Fiber Length 1 m; Coaxial, Thread; TS Termination 5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 5 m; Ferrule; Free cut 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 0.5 mm; Fiber Length 2 m; Lens; Free cut 1Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 2 m; Probe, Sideview; SteelSkin, TMB5 Termination 4Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Phoenix Contact Optické kabely PSM-LWL-RUGGED-980 1000 19Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

2 Fiber Polyurethane (PUR) Red
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 5 m; Thread; Free cut 11Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Siemens Optické kabely CABLE F/O W/4 BFOC 20 M 2Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

20 m 1 Fiber 980 um POF Polyvinyl Chloride (PVC) Violet Silicon-Free Indoor
Phoenix Contact Optické kabely FOC-PT9:LC-OM1/2.5 1Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
2.5 m OM1
Banner Engineering PIAT43TB5MTA
Banner Engineering Optické kabely Plastic Fiber, Opposed Mode; Core Dia.: 1 mm; Fiber Length 1 m; Tight Right-Angle, Thread; SteelSkin Braid ONLY, TB5 Terminated 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Amphenol Fiber Optics 943-99595-10030
Amphenol Fiber Optics Optické kabely 6Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Fluke MMC-50-SCLC-M
Fluke Optické kabely MULTIMODE 50UM LAUNCH CABLE 105M (SC/LC), METAL 1Na skladě
Multimode
Fluke MMC-50-STST
Fluke Optické kabely MULTIMODE LAUNCH CABLE 50UM ST/ST 3Na skladě
Multimode
Fluke MMC-50-SCFC
Fluke Optické kabely MULTIMODE LAUNCH CABLE 50UM SC/FC 3Na skladě
Multimode
Fluke MMC-62-SCSC
Fluke Optické kabely MULTIMODE LAUNCH CABLE 62.5UM SC/SC 3Na skladě
Multimode
Fluke MMC-50-LCLC-M
Fluke Optické kabely MULTIMODE 50UM LAUNCH CABLE 105M (LC/LC), METAL 1Na skladě
Multimode
Fluke SRC-9-SCLCAPC-M
Fluke Optické kabely SINGLEMODE TRC 2M (SC-LCAPC), METAL 5Na skladě
Simplex/Singlemode
Fluke SRC-9-SCLC-M
Fluke Optické kabely SINGLEMODE TRC 2M (SC/LC), METAL 5Na skladě
Simplex/Singlemode